Daňové poradenství a vedení učetnictví Uherské hradiště | Společnosti
Daňové poradenství a vedení účetnictví Uherské Hradiště, mzdy personalistika, zakládání společností s.r.o., přiznání k dani DPH, daně z příjmů, likvidace společností, návrhy na konkurs
daně, daňové přiznání, daň z příjmů fyzických osob, daň z příjmů právnických osob, silniční daň, účetnictví, daňová evidence, DPH, daň z přidané hodnoty, mzdy, zakládání společností, ready made společnosti, prodej společnosti, s.r.o., souhrnné hlášení, přenesení daňové povinnosti, daně v pohodě, online účetnictví, pohoda, externí účetnictví, přehledy OSSZ, přehledy ZP, zastupování při kontrole, insolvence, konkurs, konkurz, osobní bankroty, insolvenční správce, likvidace, likvidace obchodních společností, optimalizace daně, účetní závěrky, rozvaha, výsledovka, daňová přiznání, plátci daně, plátce DPH, registrace DPH, založení firmy, srážková daň, mzdová agenda, OSVČ, právnická osoba, fyzická osoba, DIČ, IČ, akciová společnost, nezisková organizace, spolek, společnost s ručením omezeným, danevpohode.eu, danevpohode.cz, rekonstrukce účetnictví, zákon o účetnictví, daňový řád, zákon o dani z příjmů, paušál, daňové přiznání paušálem, roční závěrka, jednoduché účetnictví, podvojné účetnictví, daňová kancelář, účetní kancelář, Uherské Hradiště, zlínský kraj, program POHODA, software pohoda, sociální pojištění, zdravotní pojištění, účetní firma, daň, účto
15680
page,page-id-15680,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
早上喝白醋胸猛增是真的吗丰胸产品?我也曾试过这种方法,当然是无效的。目前“挤胸法”流行将自己的胸部向内挤出形成乳沟丰胸方法,但长时间挤出乳沟后,乳房内淋巴液的逆流减少或阻止,局部血气恶化粉嫩公主酒酿蛋官网,乳腺增生,长时间的胸部活动受到限制,也会影响正常的呼吸丰胸食物
 

Společnosti

Založíme Vám novou společnost s ručením omezeným do 10 ti dnů. Nebo prodáme již založenou, čistou tzv. ready-made společnost.
ruce

ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI

Založení společnosti s ručením omezením až po zápis do obchodního rejstříku není v České republice jednoduchá procedura. Na základě plné moci Vám pomůžeme a obstaráme vše za Vás. Vy se dostavíte pouze na první schůzku k nám do kanceláře (může být projednáno i telefonicky). Potom Vás už jen čeká druhá schůzka, kde společně s Vámi zajdeme k notáři a podepíšete již připravené zakladatelské listiny. Do 10 ti dnů od první schůzky, bude nová společnost připravena k podnikání. Můžeme Vám následně pomoci i s registrací daní a DPH a samozřejmě s účetnictvím.

Založíme Vám tyto formy právnických osob:

 

 • společnost s ručením omezeným
 • akciová společnost
 • veřejná obchodní společnost
 • komanditní společnost
 • spolek
 • evropská společnost SE

 

Pro založení společnosti si připravte tyto údaje:

 

 • název společnosti
 • sídlo společnosti (můžeme zajistit – Uh.Hradiště, Praha)
 • předměty podnikání (probereme přímo v kanceláři)
 • výše základního kapitálu (možný již od 1 ,- Kč)
 • jména a adresy trvalého bydliště jednatelů, společníků společnosti
 • % podíl společníků na společnosti

Důvod k založení společnosti ?

 

Pokud podnikáte jako fyzická osoba a Váš obrat narůstá , je dobré eliminovat rizika v podnikání a právě v těchto případech si nechejte založit např. společnost s ručením omezeným. Výhoda eliminace rizik spočívá v tom , že ručíte pouze majetkem, který vlastní společnost s ručením omezeným. U fyzické osoby ručíte celým svým majetkem a Vaše dluhy se zpravidla splácí až do konce života.

Cena společnosti s ručením omezeným:

 

při jednom jednateli a společníkovi s volnou živností cena již od 16 900,-Kč.  Vázaná živnost + 2 000 Kč, koncese + 4 000 Kč, registrace plátcovství DPH + 2 000 Kč. Poskytujeme slevu při následném vedení účetnictví a daní naší firmou. Informujte se.

READY-MADE SPOLEČNOSTI

Mnoho podnikatelů potřebuje začít se svým podnikáním jako právnická osoba ve velmi krátké době. Pro tyto účely nabízíme prodej společností s ručením omezeným (READY-MADE společností). Tyto firmy jsou založené a čisté, není na nich vyvíjena žádná podnikatelská činnost. Můžeme Vám rovněž nabídnout i čisté firmy s historií, na kterých se podnikalo, ale z nějakých důvodů podnikání ustalo a jsou nabízeny k prodeji. Dáváme záruku, že tyto firmy nemají žádné závazky. Garanci bezdlužnosti. Zajistíme prodej těchto společností do 2 dnů od Vašeho požadavku za bezkonkurenční cenu od 21 900 Kč.

podpis

Výhody READY-MADE společnosti:

 

 • je zapsaná v obchodním rejstříku
 • má 100% splacený základní kapitál
 • nemá ani dluhy ani závazky
 • možnost jednání do 24 hodin od projevení zájmu o převod společnosti
 • ihned po zápisu u notáře můžete začít podnikat

Specifikace našich READY-MADE společností:

 

 • jsou založeny výhradně za účelem prodeje smluvnímu klientovi
 • mají plně splacený základní kapitál
 • mají přidělené identifikační číslo
 • dosud nevykonávaly žádnou činnost
 • registrovány u Finančního úřadu
 • mají jednoduché, flexibilní zakladatelské listiny

Naše ready-made společnosti udržujeme historicky čisté, to znamená , že není u nich vyvíjena podnikatelská činnost, jsou zaregistrovány u Finančního úřadu. V případě přelomu roku je podáno řádné daňové přiznání a do nákladů zaúčtováno základní jmění a zřizovací náklady. Při prodeji Vám předáme účetnictví ready-made společnosti ode dne vzniku. Pokud nedojde k přelomu roku od založení ready-made společnosti, budou Vám předány jen prvotní doklady o založení. V ostatních případech i daňová přiznání.

SPOLEČNOSTI K PRODEJI

VAN LIEMPT VASTGOED s.r.o. , sídlo: Uherské Hradiště

Historie firmy: založena v roce 2005 za účelem nákupu nemovitosti cizím státním příslušníkem. V minulosti nemohl cizinec jako fyz. osoba pořídit nemovitost a pro tento účel  bylo založeno s.r.o.. Později české zákony povolily vlastnit nemovitosti i cizincům. Nemovitost byla prodána. Na firmu se nijak nepodnikalo. Sídlo: Uherské Hradiště – může zůstat stejné bez ročních poplatků ! Doklady o bezdlužnosti, garance čistoty s prohlášením. Nejsou žádné závazky ani pohledávky. Základní kapitál 200 000,- Kč, splacen.

Již zítra může být firma Vaše, provedeme Vám změnu názvu,  rozšíříme předměty podnikání dle Vašich požadavků. Cena 21 900,-Kč.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Nová Slatina 96, s.r.o. , sídlo: Újezdec, okr. Uherské Hradiště

Historie firmy: založena v roce 1996 za účelem nákupu nemovitosti cizím státním příslušníkem. V minulosti nemohl cizinec jako fyz. osoba pořídit nemovitost a pro tento účel  bylo založeno s.r.o.. Později české zákony povolily vlastnit nemovitosti i cizincům. Nemovitost byla prodána. Na firmu se nijak nepodnikalo. Sídlo: Újezdec, okr. Uherské Hradiště. Doklady o bezdlužnosti, garance čistoty s prohlášením. Nejsou žádné závazky ani pohledávky. Účetní závěrky řádně vedeny. Základní kapitál 100 000,- Kč, splacen.

Již zítra může být firma Vaše, provedeme Vám změnu názvu,  rozšíříme předměty podnikání dle Vašich požadavků. Cena 21 900,-Kč.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
ECO ENERGY CZ s.r.o. , sídlo: Brno, - PRODÁNO !

Firma s historií, založená v roce 2009. Sídlo: Brno – roční poplatky, Doklady o bezdlužnosti, garance čistoty s prohlášením. Nebylo na ni podnikáno 1 rok. Základní kapitál 200 000,- Kč, splacen. Na žádost  provedeme  změnu názvu,  sídla, rozšíříme předměty podnikání. Cena 24900,- Kč.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
q

VÝBĚR NÁMI ZALOŽENÝCH SPOLEČNOSTÍ

AD SLA s.r.o. , A-komerce s.r.o, AGRIOLA s.r.o., AYEN s.r.o., BastArt s.r.o., Career s.r.o., CENTROBAL s.r.o.,  Comenius Collegium s.r.o., Danwest s.r.o., DERESTA s.r.o., ELGEKO s.r.o., JL profi s.r.o.,  KOVEKO s.r.o., Loskutáček s.r.o.,  SOUND ART STUDIO s.r.o., Šnek  spolek, Tkom Plus s.r.o., TOPRCAR s.r.o., TRADE s.r.o., VEOB s.r.o., ZPMK s.r.o.