Daňové poradenství a vedení učetnictví Uherské hradiště | Insolvence
Daňové poradenství a vedení účetnictví Uherské Hradiště, mzdy personalistika, zakládání společností s.r.o., přiznání k dani DPH, daně z příjmů, likvidace společností, návrhy na konkurs
daně, daňové přiznání, daň z příjmů fyzických osob, daň z příjmů právnických osob, silniční daň, účetnictví, daňová evidence, DPH, daň z přidané hodnoty, mzdy, zakládání společností, ready made společnosti, prodej společnosti, s.r.o., souhrnné hlášení, přenesení daňové povinnosti, daně v pohodě, online účetnictví, pohoda, externí účetnictví, přehledy OSSZ, přehledy ZP, zastupování při kontrole, insolvence, konkurs, konkurz, osobní bankroty, insolvenční správce, likvidace, likvidace obchodních společností, optimalizace daně, účetní závěrky, rozvaha, výsledovka, daňová přiznání, plátci daně, plátce DPH, registrace DPH, založení firmy, srážková daň, mzdová agenda, OSVČ, právnická osoba, fyzická osoba, DIČ, IČ, akciová společnost, nezisková organizace, spolek, společnost s ručením omezeným, danevpohode.eu, danevpohode.cz, rekonstrukce účetnictví, zákon o účetnictví, daňový řád, zákon o dani z příjmů, paušál, daňové přiznání paušálem, roční závěrka, jednoduché účetnictví, podvojné účetnictví, daňová kancelář, účetní kancelář, Uherské Hradiště, zlínský kraj, program POHODA, software pohoda, sociální pojištění, zdravotní pojištění, účetní firma, daň, účto
15683
page,page-id-15683,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
早上喝白醋胸猛增是真的吗丰胸产品?我也曾试过这种方法,当然是无效的。目前“挤胸法”流行将自己的胸部向内挤出形成乳沟丰胸方法,但长时间挤出乳沟后,乳房内淋巴液的逆流减少或阻止,局部血气恶化粉嫩公主酒酿蛋官网,乳腺增生,长时间的胸部活动受到限制,也会影响正常的呼吸丰胸食物
 

Insolvence

V průběhu života fyzických osob i právnických osob může nastat situace, kdy tyto osoby přestanou být schopny plnit své závazky po delší dobu a mají víc než jednoho věřitele. Tento stav nazýváme insolvencí (úpadkem). Insolvenci lze řešit několika způsoby:

 • konkurs
 • reorganizace
 • likvidace
 • osobní bankrot – oddlužení

Posoudíme, probereme s Vámi jednotlivé způsoby řešení úpadku. Vypracujeme veškeré návrhy k příslušnému Krajskému soudu. Provedeme Vás insolvencí a ukážeme cestu jak dále, aby jste mohli začít znovu podnikat s čistým štítem a nebo být zcela oddluženi. Od roku 2001 působí Robert Šimčík jako správce konkursní podstaty, likvidátor obchodních společností a je zapsán u KS v Brně. Informujte se o možnostech, máme praktické zkušenosti.

konkurs

KONKURS

Konkurs je slovo, které někoho může vystrašit. Ale tak jako vše má začátek má i konec. Všude ve vyspělém světě je naprosto normální stav, kdy je založena společnost s určitým podnikatelským záměrem, ten však z nějakého důvodu nemusí vždy vyjít. Tento stav je ze zákona nutno řešit , pokud je společnost předlužena, má delší dobu (30 dnů ode dne splatnosti) a více než jeden závazek.

Naše služby:

 • Rozbor a posouzení předluženosti firmy
 • Návrhy a způsob řešení krizového řízení
 • Sepsání a podání návrhu na insolvenci k příslušnému soudu
 • Přihlášky pohledávek do insolvenčního řízení

LIKVIDACE

Likvidace je způsob zániku – zrušení společnosti. Vzniká v případech, kdy společnost není předlužena (nemá více závazků jako majetku) a z nějakého důvodu chce ukončit podnikatelskou činnost.

Provedeme Vám ekonomický rozbor a posouzení , zda-li společnost může vstoupit do likvidace. Po odsouhlasení postupu likvidace a mandátní smlouvy o výkonu funkce likvidátora sjednáme  u notáře schůzi valné hromady, na které bude jmenován likvidátor. Vy se můžete věnovat bez starostí novým podnikatelským aktivitám. Po ukončení likvidace Vám bude předán rozdělený výtěžek z likvidace.

Hlavní úkoly, které v likvidaci řešíme:

 • Zpeněžení majetku přímým prodejem, výběrovým řízením, dražbou
 • Vymáhání pohledávek soudní cestou, postoupením pohledávky
 • Rozdělení výtěžku z likvidace mezi společníky
 • Všechny úkony vedoucí až do výmazu z obchodního rejstříku
ruce
obrazek 44

OSOBNÍ BANKROT – ODDLUŽENÍ

Lidem, kterým se vymkly dluhy z rukou, nabrali si půjčky , které nejsou schopni splácet můžeme pomoci osobním bankrotem nebo-li oddlužením. Tyto dluhy nesmí vzniknout podnikáním. Podmínkou pro osobní bankrot je, že musíte být zaměstnán a po dobu 5 ti let – musíte mít pravidelný příjem. Za tuto dobu je povinnost splatit nejméně 30 % celkového dluhu a to formou splátkového kalendáře nebo zpeněžením majetku.

Výhodou je, že Exekuční řízení po vyhlášení osobního bankrotu bude zastaveno, tím dluhy přestávají růst. Když v průběhu pěti let zvládnete splatit alespoň třetinu dluhů, zbytek se vám jednou provždy odpustí a dostanete šanci začít od nuly.

Naše služby:

 • posouzení Vaší finanční situace
 • výpočet splátek a životního minima
 • Návrh na sepsání oddlužení